Naše služby

Farmaceutická preprava

Farmaceutická preprava vyžaduje špecifickú a vysokokvalitnú dodávku. Lieky musia byť prepravované v regulovanom teplotnom prostredí. Naša spoločnosť plne dodržiava štandardy Good Distribution Practice (GDP) s cieľom zabezpečiť kvalitu prepravovaného lieku.

Poskytujeme prepravu v rámci EÚ, Spojeného kráľovstva, Nórska a Švajčiarska. Všetky naše prívesy sú certifikované organizáciou TUV Pharmaserv, čím zabezpečujeme dodržiavanie všetkých štandardov.

Čítať ďalej

Preprava chladených a mrazených potravín

Bez ohľadu na trasu alebo cieľ udržiavame dokonalý stav vašich chladených a zmrazených zásielok vďaka našim riešeniam pre prepravu potravín.

Naše vozidlá sú vybavené najmodernejšími chladiarenskými a mraziarenskými návesmi, ktoré nám umožňujú prepravovať potravinové výrobky v teplotných rozsahoch od -25 do +25 °C.

Čítať ďalej

Preprava vysokohodnotného tovaru

S naším tímom skúsených profesionálov a moderným vozovým parkom sme pripravení zabezpečiť, aby vaše vysokohodnotné zásielky dorazili na miesto určenia v najlepšom stave.

Bez ohľadu na veľkosť alebo typ tovaru môžete dôverovať našim službám prepravy. Naša firma je známa svojou spoľahlivosťou, flexibilitou a individuálnym prístupom k zákazníkom.

Čítať ďalej

Neustále rozvíjajúci sa vozový park

Náš neustále rozvíjajúci sa vozový park je zostavený tak, aby dokázal splniť všetky Vaše požiadavky: rýchlu, kvalitnú, bezpečnú a cenovo dostupnú prepravu. Dlhoročné znalosti a zručnosti nadobudnuté v oblasti zasielateľstva a dopravy využívame na rozširovanie svojej pôsobnosti na Slovensku, ale aj v zahraničí.

Čítať ďalej